Etkinliklerimiz

McKinsey & Company ODTÜ Tanıtım Toplantısı

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en prestijli danışmanlık şirketi olan McKinsey & Company‘den etkinliğe katılacak danışmanlarımız, şirketteki kariyer olanakları ve McKinsey & Company hakkında ayrıntılı bilgileri ODTÜ öğrencileri ile paylaşacaklar. Sunum sonrası yapılacak kokteylde ise ODTÜ öğrencileri McKinsey & Company danışmanları ile birebir sohbet ederek şirket hakkında akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulabilecekler.
Etkinliğimiz ve kokteylimiz her bölümden ve her sınıftan ODTÜ öğrencilerine açık olup, katılım ücretsizdir. Siz de bu büyük fırsatı değerlendirmek isterseniz, 19 Ekim Perşembe günü saat 17:40’da MM-25‘e davetlisiniz. Herkesi bekliyoruz!

Simon-Kucher & Partners

ODTÜlüler için Gelecek Planları, sizleri Simon-Kucher & Partners ile bir araya getiriyor!
Almanya’da 1985 yılında kurulan Simon-Kucher, dünya çapında 23 ülkede bulunan 1000 çalışanıyla günümüzde gerçek bir global firma. Strateji, fiyatlandırma ve satışları optimize ederek gelir ve kâr artışı için hızlı ve sürdürülebilir bir biçimde müşterilerine yardımcı oluyor. Strateji, pazarlama, fiyatlandırma ve satış olmak üzere dört büyüme öğesine odaklanan Simon-Kucher, bu amaçlar için etkili ve kalıcı çözümler üretiyor. 30 yılı aşkın tecrübesiyle özellikle fiyatlandırma alanında ismini duyurmuş ve lider olarak anılıyor. Türkiye’de de İstanbul ofisinde çalışmalarını sürdürüyor.
*Etkinliğimiz ücretsizdir.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZ

Etkinliklerimiz

by | Tem 31, 2017 |

İş’te Bir Gün: Borusan Mannesmann

Verimlilik Topluluğu ODTÜlüler için Gelecek Planları Projesi olarak Borusan Mannesmann’ın Gemlik’te kurduğu ve yıllık 250 bin ton kapasiteli boru üretim tesisine gezi düzenliyoruz.
Gezimiz 10 Mart Cuma Günü Ankara’dan sabah yola çıkılarak başlayıp akşam Gemlik’ten Ankara’ya dönüşle birlikte sona erecektir. Ulaşım masrafları Topluluğumuz tarafından karşılanmaktadır.

Unilever Chain Reaction Society

Unilever Supply Chain Team 21 Şubat Salı günü, saat 17.40’ta ODTÜ KKM A Salonu’nda!
Sen de Chain Reaction Society’nin bir üyesi olmak, Supply Chain departmanını çok daha yakından tanımak istiyorsan etkinliğimize davetlisin!
Üstelik etkinlikte Unilever ürünleri ve süpriz hediyeler sizleri bekliyor 🙂
*Etkinliğimiz ücretsizdir.

OGP Günleri

Bu etkinlik süresince öğrenciler kendi sektörlerinde lider üç firmayla buluşurken, aynı zamanda bu şirketlerdeki iş ortamını birebir yetkilerden dinleme, staj ve iş imkanları hakkında daha detaylı bilgi alma fırsatı yakalayacaklar!

*15 Aralık 17:40 KKM-B Salonu Siemens (Enerji)
*16 Aralık 17:40 KKM-B Salonu Vestel (Dayanıklı Tüketim)
*17 Aralık 17:40 KKM-B Salonu Bosch (Otomotiv)
*Etkinliğimiz ücretsizdir.

Henkel Ankara Fabrikası Gezisi

ODTÜ Verimlilik Topluluğu olarak OGP Projemiz kapsamında
Henkel Ankara Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Fabrikasına gerçekleştireceğimiz bu teknik gezi ile Henkel’i daha yakından tanıma fırsatı sizleri bekliyor.
Programın Henkel’i Keşfet kısmında hem İnsan Kaynakları hem de fabrika yöneticilerinin sunumları gerçekleşirken iş birimlerini, markaları ve işe alım süreçlerini tanıyacak ve fabrika hakkında genel bir bilgiye sahip olacaksınız. Sorularınızı yöneltebileceğiniz bir soru-cevap seansı program dahilinde gerçekleşecek.
Etkinliğimiz ücretsiz olup,ulaşım topluluk tarafından sağlanacaktır. Etkinlik kontenjanı sınırlıdır.

Unilever Chain Reaction Society

Unilever sizi bünyesine katmak için bekliyor!
Unilever Supply Chain Team 8 Aralık’ta saat 17.45’te ODTÜ KKM B Salonu’nda!  Sen de Chain Reaction Society’nin bir üyesi olmak istiyorsan yerini şimdiden ayırt.
Yerini ayırtmak için kayıt olman gerekli ve yeterli! (Katılımcı sayımız sınırlıdır.)

Procter&Gamble

Hızlı tüketim malları sektöründe Dünya devi olan Procter&Gamble ODTÜlü öğrencilerle buluşmaya geliyor!
Procter&Gamble Türkiye ve Kafkaslar Finans Direktörü İsmet Kartal, P&G Finans hakkında aklınızdaki tüm soruları cevaplamak için 3 Aralık 2015 günü KKM A Salonunda ODTÜlü öğrencilerle buluşuyor.
Etkinliğimize katılan konuklarımıza sertifika verilecektir.

GSK Open Office Aktivitesi

Siz de GSK dünyasını daha yakından tanımak istiyorsanız , ilaç sektöründe bir kariyer hedefliyor ve iş ve kariyer fırsatlarını öğrenmek istiyorsanız, GSK İstanbul ofisine yapacağımız bu aktiviteyi kaçırmayın. GSK’yı ve GSK’da çalışmayı birebir GSK çalışanlarından dinleme fırsatını yakalayın!
Etkinliğimiz 5 Kasım Perşembe günü gerçekleşecektir. Gezimiz günü birlik ve tüm katılımcılara ücretsizdir.Ulaşım topluluk tarafından sağlanacak otobüslerle ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Kontenjanımız sınırlı olup, katılmak isteyenler aşağıdaki linkten başvuru formu doldurabilirler. Son başvuru 28 Ekim!

P&G New Hires at METU

Hızlı tüketim malları sektöründe Dünya devi olan Procter&Gamble ODTÜlü öğrencilerle buluşmaya geliyor!
P&G işe alım sürecini ve P&G’deki çalışma ortamını , bu deneyimi kısa bir süre önce yaşamış olan yeni mezun ODTÜlü P&G çalışanlarından dinlemek ister misiniz? ODTÜ’de ilk kez yapılacak bu etkinlik sayesinde P&G dünyası hakkında merak ettiğiniz her şeyi birebir P&G çalışanlarından dinleme fırsatı yakalayacaksınız.
4 Kasım Çarşamba günü saat 17:40’ta başlayacak olan etkinliğimize tüm ODTÜ öğrencileri davetlidir.

McKinsey&Company Interview Training

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en prestijli danışmanlık şirketi olan McKinsey&Co.’den etkinliğe katılacak olan tecrübeli danışmanlar katılımcalara interaktif olarak mülakat eğitimi ve simülasyonu yapacaklar. Sizlerde danışmanlık mülakatları hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bu güzel fırsatı kaçırmayın!
3 Kasım Salı günü KKM’de gerçekleşecek olan etkiliğimiz saat 17:40’ta başlayacaktır.Herkesi bekliyoruz!

McKinsey & Company

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en prestijli danışmanlık şirketi olan McKinsey&Co.’den etkinliğe katılacak üst düzey çalışanlar, şirketteki kariyer olanakları ve McKinsey&Co. hakkında ayrıntılı bilgileri ODTÜ öğrencileri ile paylaşacaklar. Sunum sonrası yapılacak kokteylde ise ODTÜ öğrencileri McKinsey&Co. çalışanları ile birebir sohbet ederek şirket hakkında akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulabilecekler.
Etkinliğimiz ve kokteylimiz her bölümden ve her sınıftan ODTÜ öğrencilerine açık olup, katılım ücretsizdir. Siz de bu büyük fırsatı değerlendirmek isterseniz, 22 Ekim 2015 Perşembe günü saat 16.40’da MM-25’e davetlisiniz. Herkesi bekliyoruz!

Simon-Kucher & Partners

Simon-Kucher & Partners, dünya çapındaki 28 ofisinde bulunan 720 danışmanı ile birlikte strateji, pazarlama, fiyatlandırma ve satış alanlarında yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. 1985’ten bugüne yaklaşık 30 yıllık tecrübe ile pazar lideri fiyatlandırma danışmanlığı olarak anılmaktadır. Strateji ve pazarlama alanlarında danışmanlık hizmeti vermekte olan Simon-Kucher & Partners, Türkiye’de İstanbul ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.
Etkinliğimiz tüm bölümlere açık ve ücretsizdir.

Boston Consulting Group

Gelişmiş pazarlarda algılandığı gibi, İstanbul ofisi için de vizyonunu Türkiye’nin “tercih edilen danışmanlık şirketi” olmak olarak belirten The Boston Consulting Group, ODTÜ öğrencileri ile buluşuyor.
Eğer siz de şirketteki kariyer olanaklarını öğrenmek, şirket hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve konuşmacılarla birebir sohbet etmek isterseniz bu etkinliğimize davetlisiniz.
19 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 16:40’de MM-25 amfisine herkesi bekliyoruz !

Free WordPress Themes, Free Android Games