Çiçeksepeti Staj

ÇiçeiSepeti Hackatho

 

ÇiçekSepeti’nin Teknoloji mutfağında mutluluğu kodlamaya hazır mısın?

22 Mart Cuma akşamı başlayacak bu 24 saatlik heyecana katılmak için başvurunu http://hackathon.ciceksepeti.com‘a bekliyoruz!

 

şişecam

Şişecam First Step

İş hayatının inişli çıkışlı yollarında ilerlemek zor! Kariyerine, sürekli gelişim ve öğrenme fırsatlarıyla dolu sağlam bir başlangıç yapman için; Şişecam First Step Yaz Staj Programı’na başvur.

Şubat sonuna kadar kariyer dünyasına ilk adımını buradan atabilirsin; https://bit.ly/2D9FOXk   

 

cocacola

Coca-Cola Career Express 365

Coca-Cola Career Express 365 başvuruları seni bekliyor!  Part time/ uzun dönem staj programı “Career Express 365” ile dünya devi Coca-Cola’da global bir kariyere ilk adımı atma şansı seni bekliyor.

Hadi hemen başvur! https://lnkd.in/dNX4qXi

 

inkompass

Philip Morris – INKOMPASS

Philip Morris Sabancı’nın staj programı INKOMPASS başvuruları başladı! Bu limitsiz kariyer dünyasına adım atmaya hazırsan, hemen başvur!

Başvuru ve detaylı bilgi için hemen tıkla!

 

 

hayat kimya

Hayat Kimya

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe Bingo, Molfix, Molped, Papia, Familia gibi güçlü markaların sahibi Hayat Kimya’nın “Hayat’ı Keşfet” staj programı başvuruları seni bekliyor!

Hayat’ı keşfetmek için hemen başvur: https://lnkd.in/dkeCHrH

 

bat

British American Tobacco

 

 

 

BAT Experience Uzun Dönem Staj Programı başvuruları devam ediyor!

Hemen başvurmak için https://bit.ly/2AYVueH

garanti

Garanti

Dinamik ve yaratıcı bir çalışma ortamı, sosyal bir çevre ve global imkanları olan bir ofis mi hayal ediyorsun?Belki de kendini geliştirmeye yeni yetkinlikler kazanmaya sürekli devam etmek istiyorsun?O zaman bizimle aynı sayfadasın, hatta potansiyelini keşfetmek için doğru sayfadasın

4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysen, Garanti ailesine Management Trainee olarak katılmanın ilk aşaması olan Talent Day’e başvur! http://talentdays.anbean.co/

 

ebebek

E-bebek

 

Türkiye’nin ilk ve en büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi ve mağazaları ebebek’in uzun dönemli bir staj ve yetenek programı Everest Yolculuğu’na başvurular başladı!

Detaylı bilgi ve başvuru için : Buraya Tıkla!

mercedesbenz

Mercedes-Benz

 

 

Üniversite 3.sınıf veya yüksek lisans öğrencisi misin? “Kendimi İngilizce veya Almanca çok rahat dile getirebilirim.” diyor musun? Peki iş hayatını birebir deneyimleyebileceğin global bir çalışma ortamı seni heyecanlandırıyor mu? Cevabın evetse, yıldızlar arasında yerini almaya hazırlan: Uzun dönem staj programımız PEP‘19 (Professional Experience Program) başvuruları açıldı!

Detaylı bilgi ve başvuru için : Buraya Tıkla!

HSBC

KAPIMIZ AÇIK

 

HSBC dünyasını keşfedeceğin ve HSBC Türkiye yöneticileri ile tanışabileceğin networking buluşması seni bekliyor.

Başvuru için Buraya Tıkla

resim

Sahibinden Teknoloji

 

Mühendislik ve Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akif Arsoy’la sahibinden teknolojinin konuşulacağı bu buluşma sizi bekliyor.

Başvuru için Buraya Tıkla  

resim

P&G Talent Academy – ”Create Your Personal Brand”

 

 

P&G Talent Academy’de bu kez P&G Türkiye Kafkasya İnsan Kaynakları Müdürü Gizem Serter ile “Create Your Personel Brand” eğitimi sizinle.

Başvuru için Buraya Tıkla  

resim

DÖHLER HARVEST ENGINEERING PROGRAM

Gıda ve içecek sektörüne teknoloji odaklı doğal bileşenler, bileşen sistemleri ve entegre çözümler sunan dünyanın önde gelen, Türkiye’nin lider üreticisi DÖHLER, hayata yeni fikirler katmak isteyen en iyi mühendisler için Harvest Engineering Program’ı başlatıyor.

DÖHLER HARVEST ENGINEERING PROGRAM ile hem yerel hem uluslararası arenada kariyer gelişimini sağlayacak, aldığın eğitimi deneyime dönüştüreceksin.

Başvuru için Buraya Tıkla  

unlimited_ad_05

Armut – Internship & Graduate Positions

Büyümeyi hikayelerde dinlemek yerine parçası olarak tecrübe etmek ister misin?

Avrupa’nın en hızlı büyüyen ödüllü girişimlerinden Armut, ekibine renk katacak, heyecanlı yeni mezun ve stajyerler arıyor.

Başvuru için armut.com/careers

 

 

Migros

MIGROS – SMART Staj Programı

 

Migros için “Smarter” olmanın tam zamanı!

8 ay boyunca sürecek muhteşem “SMART” Staj programı seni bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için hemen görsele tıkla!

 

uniguru-youthall

Youthall – Uniguru Programı 2018

Yıl boyunca kampüs partnerlerinden biri olduğumuz Youthall yeni dönem Uniguru Programı başvuruları ile sizi bekliyor!

Türkiye’nin her yerinden bu programa katılan o şanslı kişi sen olmak istiyorsan hadi hemen başvur!

BAT

BAT JOURNEY

Dünyanın en büyüklerinden biri olan BAT Samsun fabrikasının kapıları senin için açılıyor. Liderlik ekibi ile networking, eğlenceli oyunlar ile Samsun dünyasını keşif ve yakın zamanda seninle benzer yollardan geçmiş genç yeteneklerimizle tanışmak ve sorularına cevaplar almak istiyorsan, bu deneyimi kaçırma!

Buluşma Yeri ve Zamanı: 27 Ekim 2017(Ankara’dan Hareket)

Son Başvuru Tarihi: 16 Ekim 2017

 

P&G Open House Day

P&G Open House Day

P&G Türkiye’nin bu yıl ilkini düzenlediği Open House etkinliğine sen de davetlisin!

Etkinlik boyunca hem ofis ortamını görme, hem çalışanlarla tanışma hem de kendini geliştirebileceğin eğitimler alma şansını yakala.

Tüm üniversite öğrencilerine açık olan bu etkinlikte yer almak için 9 ve 11 Kasım günlerinden kendine uygun olanı belirle, başvurunu hemen yap, sürprizlere hazır ol!

 

Son başvuru: 30 Ekim.

 

CEO Challenge - Procter & Gamble

CEO Challenge – Procter & Gamble

Bir milyar dolarlık marka için yüksek düzeyli bir strateji belirlemekte gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, işletme bilginizi CEO Challenge ile test edin

Yarışmamıza üye olun ve P & G yöneticisinin rolünü oynayın, derinlemesine iş vaka çalışmalarını üstlenin ve kariyerinizi ilerletmek için kazanan çözümler üretin.

Free WordPress Themes, Free Android Games